Taşımacılık sektörüne beraber başladığımız ve hizmet verdiğimiz firmalar ile 2007 yılından bugüne çalışmanın haklı ve gururu ve sonsuz güvenini yaşamaktayız.

Akın Tur Taşımacılık Ailesi, Yönetimden, operasyonel birime, personelden ve teknik ekibe kadar taşımacılık sektöründe güveni esas alan huzurlu ve güvenlik seyahat - taşımacılık anlayışını benimsemiştir. Akın Tur farklı ihtiyaçlara göre her zaman güvenilir çözümler sunabilecek güç ve deneyime sahiptir ve minvalde 7 Gün 24 Saat çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

 

Çalışma Politikası

Hizmet verdiğimiz firmaların tüm beklentilerini karşılayacak alt yapısal ve operasyonel donanıma sahip olan Akın Tur;

Evrak Taşıma ve Kayıt İşlemleri, Personel Taşımacılığı, Ambulans Hizmetleri, Hasta Nakli ve Öğrenci Taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

 

Güvenlik

Çalışan tüm sürücülerde psikoteknik; Göz Muayene; Detaylı Check-Up Raporu ve sektör tecrübesi istenmekte, aylık rutin sağlık muayeneleri özel işyeri hekimimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Araçların sorumlu yöneticileri tarafından günlük - haftalık ve aylık bakımları sürekli olarak büyük bir hassasiyet ile takip edilmekte araçlarımız full kaskolu, sigortalı ve koltuk sigortaları aksatılmadan yapılmaktadır.

Tüm servis araçlarımız klimalı, kamera ve diğer donanımlara sahiptir. Sürücülerimiz işe başlamadan önce işyeri güvenlik uzmanından eğitim almakta ve eğitimleri rutin aralıklarla ve düzenli olarak verilmektedir.

Sürücülerimizin tamamı 112 Acil Sağlık Ekiplerinin görmüş olduğu "İlk Yardım" kurslarını bitirmiş sertifikalı sürücülerdir.